A týmStředa 28.09.2011 13:30 hod.SK Pozdeň ASK Zlonice
    A týmSobota 01.10.2011 16:00 hod.SK SK ZloniceSK Černuc A
    B týmStředa 28.09.2011 16:30 hod.SK Pozdeň BSK Zlonice B
    B týmNeděle 02.10.2011 16:00 hod.SK Zlonice BSK Černuc B
    Starší žáciStředa 28.09.2011 10:15 hod.SK ZloniceSK Velké Přílepy
    Starší žáciSobota 01.10.2011 10:15 hod.SK BraškovSK Zlonice
    Mladší žáciNeděle 02.10.2011 10:15 hod.SK ZloniceSokol Hrdlív
    Starší přípravkaPondělí 03.10.2011 17:00 hod.SK HřebečSK Zlonice
    Publikováno 26.09.2011

• Předehrávka 13.kolo
      Středa 28.09.2011

• Slavoj Pozdeň - SK Zlonice 2:2

K dohrávce jsme zajížděli na půdu Pozdně,kde už dlouhá léta náš celek neodváží body,jako by zdejší hřiště bylo zakleté pro naše barvy.Toto prokletí jsme doufali ,že konečně prolomíme,ač oslabení o tahouny mužstva Špetu Martina a Tomáše Vimra a pilíř zadných řad Zdeňka Silného,jsme do utkání vstoupili dobře. V 7. minutě jsme šli do vedení, kdy na krásný lob Mírou Doušou domácí golman nereagoval a vedeme 0:1.Psala se 26.minuta a my křičíme 0:2,kdy po zklepnutí balonu Mírou Doušou se trefuje kapitán Karel Nagy.Bohužel kdo očekával další brankový přiděl byl zklamán.V druhém poločase jsme už nedokázali domácí ani jednou střelou ohrozit branku a po právu jsme za tuto naší nemohoucnost a nasazení nesli trest v podobě sníženi 1:2. A v 86. minutě po sporné penaltě pro domácí ztratili 3 body za remízu 2:2.Soutěž je dlouhá a jsme na začátku ale pokud to nejde herně,tak alespoň musíme do toho dát srdíčko a bojovností to urvat.Doufejme,že příští utkání už napravíme herní výpadek,protože mužstvo na to má hoši dotoho.Zvedněte hlavu a bojujem.
        . Sestava

Publikováno 29.09.2011

• Slavoj Pozdeň B - SK Zlonice B 2:0

To co se nepovedlo áčku vyhrát,bohužel ani náš tým nedokázal.Když neproměníme tutové šance v prvním poločase Lukášem Nagym a Bohoušem Štuglem,mohlo to být uplně jinak.Jak zní otřepaná věta ,, nedáš dostaneš´´ platí pořád v každém sportu a obzvlášť i ve fotbale.Domácí po dvou akcích a nasledných brejcích v druhém poločase, své šance proměnili a zaslouženě vyhráli.
        . Sestava

• Starší žáci

• SK Zlonice - SK Velké Přílepy 3:6

• 5.kolo
      Sobota 24.09.2011

• SK Uhy - SK Zlonice 2:3

Zápas den a noc. V minulém kole to co předvedli hráči byla paráda.V dnešním utkání v Uhách,jsme velmi zklamali nechali jsme si vnutit styl hry domácích a asi i v hlavách našich hráčů se honily myšlenky,že to bude samo a vítěztví příjde snadno.V dnešním utkání stojí za vyzdvižení výkon Lukáše Košťáka,který jako jediný nic nevypustil a domácí řádně prověřoval svojí rychlostí.V zadných řadách si své odkopali zkušený Honza Švácha se Zdeňkem Veselým.Ostatní zaostávali svým výkonem z minulého kola.Do vedení 1:0 jsme šli právě Lukášem Košťákem ,který se krásně uvolnil a pohotově vystřelil k tyči.Poločasový výsledek 2:0 určil po příhrávce Michala Demetera,bojovník a dříč Míra Douša.V druhém poločase přišlo již zmiňované ukolebání a domácí snižovali na 1:2. Na odskočení v zápase na 1:3 se postaral Martin Špeta,který bohužel musel poté po zranění odstoupit a usednul na maradku k Tomáši Vimrovi.Martinova absence se zdá být delší, uvidíme co ukáže vyšetření v nemocnici?Přejeme mu ať to dobře dopadne.Domácí ještě jednou dokázali skórovat po nedorozumění v naší obraně snížit na 2:3.Těsný výsledek jsme uhájili.
        . Sestava

• 5.kolo
      Neděle 25.09.2011

• SK Otvovice B - SK Zlonice B 2:2

První bodavá ztráta a musíme uznat zasloužená.V první poločase jsme byly lepším celkem a zaslouženě jsme vedli 0:2.Kdy se v 13.minutě krásně trefil s přímého kopu Jiří Koutný,na 0:2 zvyšoval v 36.minutě z penalty na Lukáše Nagyho ,náš kapitán Pavel Dragoun.V druhém poločase omlazený celek domácích nás zatlačil a zaslouženě vyrovnal na konečných 2:2.Vyrovnání přišlo až v 78.minutě!!

• SK Zlonice - SK Družec 3:0

Tak jsne se namlsali nádherných výkonů našich lvíčat... Bohužel po sobotním výkonu nás vrátili opět na zem. Pravda, tři body jsou doma, ale prachbídný výkon, který předvedli před velice slušnou návštěvou diváků ze strany hostí, ale i domácích snad nebudu ani komentovat... Mužstvo Družce přijelo opravdu z mladými hráči, kteří si v celku po celém hřišti dělali co chtěli. Poločasové skóre bylo 0:0 Zhruba po pěti minutách druhého poločasu se po přímém kopu pěkně trefil Patrik Bánom, který přidal i druhou branku ze stejné situace, a to po deseti minutách. Třetí gól padnul po nešťastné teči hostujícího obránce. Po tomto zápasu platí pravidlo číslo jedna - nikdy nepodceňuj soupeře!!! Poučení pro následující zápas.

• SK Zlonice - Sokol Vraný B 7:0

Krásné představení před slušnou náštěvou 100 diváků,předvedli naši borci v derby s Vraným.Hosté se nestačili divit když na ukazeteli skóre v 25 minutě svítil výsledek 3:0 pro naše barvy.První branku vsítil Míra Douša po krásném přizvednutí míče Karlem Nagym 1:0.Druhou branku vsítil Karel Nagy,který se dostal k odraženému balonu 2:0. Třetí a poločasový stav uzavřel Jakub Švarc, kdy se prokličkoval ve vápně a krásně zavěsil na 3:0.V druhém poločase jsme opět hosty mačkali a bavili diváky krásným fotbalem.Na 4:0 zvyšoval Míra Douša po kombinaci s Jakubem Švarcem.V utkání byla nařízená i penalta,kterou proměnil náš nejlepší střelec Martin Špeta 5:0.Na 6:0 zvyšoval opět dnes pokropený ,,sniper´´ Jakub Švarc.A na konečných 7:0 opět Jakub Švarc ,který dovršil hatrik.Dnes jsme konečně proměnili šance a určitě i trenér Tomáš Smetana s asistentem Michalem Špetou museli být spokojeni s předvedenou hrou.
        . Sestava

• 3.kolo
      Neděle 18.09.2011

• SK Zlonice - SK Neuměřice 2:0

Benfika v čele !!!!!! Kdo to by čekal,že rezervní celek bude mít po 3.kolech plný počet bodů.V dnešním utkání jsme přivítali Neuměřice,které ještě neokusili hořkost porážky a byly v čele tabulky.Tento celek hrál ještě minulou sezónu III.třídu a chtěl by se co nejdříve vrátit zpět.V začátku utkání nás hosté trochu zatlačili,ale bez žádnější velké akce.Kdo však otevřel skóre zápasu jsme byly my, kdy po brejku Bohoušem Štuglem a doklepnutí do prázdné branky Lukášem Nagym se ujímáme vedení 1:0.Hosté po obdržené brance polevili z tlaku a hra se vyrovnala na obou stranách.Do kabin jsme šli s vedení 1:0. V druhém poločase opět hosté trochu tlačili a my jsme se pokoušeli o rychlé brejky,které se naskytli.Škoda neproměněné šance Zdendy Růžičky mohlo to být veselejší.V 68 minutě byl ve vápně sražen Lukáš Nagy a byla nařízená penalta,kterou proměnil kapitán mužstva Pavel Dragoun vedeme 2:0.Tento stav hosty poslal do kolen a dokonce utkání už hosté nenašli recept na naší dnes výbornou obranu.

• SK Zlonice - SK Nové Strašecí 3:4

V sobotu k nám zavítalo mužstvo starší přípravky z Nového Strašecí... Nasazenou bojovností kluci drželi nerozhodný výsledek. Bohužel po dvaceti minutách nám soupeř dokázal vsítit dvě branky. Ale co by to bylo za lvíčata, kdyby se nezačala rvát!!! ve 23. minutě první půli to "zabalil" kdo jiný, než Pavel Souček a krásným únikem snižoval na 1:2 Po chvilce odpočinku přiběhlo na trávník úplně jiné mužstvo!!! V 26. minutě srovnává stav Lukáš Chochola a rázem se zdá, že nás je více na hřišti. Zvýšený pohyb po hřišti opět využívá Lukáš Chochola a otáčíme stav na 3:2!!! Velké nasazení ale dlouho nevydrželo a po zbytečné ztrátě míče soupeř srovnává na 3:3. Tento výsledek se nám daří držet do předposlední minuty!!! Přichází rohový kop a po prolétnutí míče mezi rukama brankáře trefuje tělo obránce a padá za brankovou čáru... Prohra 3:4 možná zamrzí, ale dokázali jsme, že i ze silným soupeřem, což Nové Strašecí určitě je, dokážeme sehrát vyrovnaný a líbivý fotbal. Další zápas nás čeká v sobotu 24.9.2011ve 14:30 na hřišti SK Zlonice. Přivítáme mužstvo SK Družec. Doufám, že přijdete lvíčata podpořit v co největším počtu!!!

• SK Zlonice - SK Tuřany 2:2

První ztráta bodů,opět naše nemohoucnost se trefit do branky,šance si vypracujem ale co potom,když je neproměňujem jako soupeř 2 akce a vedení 0:2.Do poločasu jsme snížili z penalty Martinem Špetou a v závěru,když už se hrálo na jednu branku vyrovnaváli opět Martinem Špetou,který je momentálně jediný střelec,kterému to tam padá.Příští kolo nás čeká derby s Vraným B.Tak doufejme že se i další šuteři připojí k Martinovi
        . Sestava

• 3.kolo
      Neděle 11.09.2011

• SK Zlonice - SK Tuřany B 2:1

Druhá výhra ale musíme říct s dávkou štěstí,soupeř z Tuřan byl dnes lepší ale jako naše Ačko neproměnil šance a prohrál.Do vedení nás dostal Bohouš Štugel,který si šikovně naběhnul za obránce a vedeme 1:0.Soupeř na začátku druhé půle vyrovnal kdy na krásnou ránu do šibenice byl náš dnes výtečný brankář Martin Koukolíček krátký. 3 body v zápase nám zajistil 5 minut před koncem Standa Dryák ,který lišácky oklamal brankáře,že bude nahrávat a uklidil míč k tyči.

• SK Pchery - SK Zlonice 0:6

V našem prvním utkání nové sezóny starší přípravky jsme vyjeli na klání do Pcher. Silně omlazené družstvo podalo nádherný výkon, který pečetil šesti góly v síti domácích. Skvělý výkon podal Pavel Souček, který vsítil hned čtyři góly... Z pozice levého obránce to byl nádherný zápas. Pcherští se v první půli nedostali na dostřel naší brány a to hlavně zásluhou výborně hrající obrany ve složení Pavel Souček, Martin Kotěra a Petr Kadlec. Poločas jsme vyhráli 3:0 Ve druhém poločase byla už znát únava našich (starších) borců, kteří se postavili do role tahounů. Nicméně jsme dokázali vsítit další tři góly. Byla tam i krizová situace, kdy se soupeřovým útočníkům podařilo zdolat naší obranu, ale famózním zásahem brankáře Tomáše Křečka nedošlo ke změně stavu. Dva zásahy přidal ještě Lukáš Chochola, který využil nepozornosti domácích obránců a dokázal krásně skórovat. Musím přiznat, že takový konečný výsledek (0:6) jsme neočekávali a je nám jenom potvrzením o tom, že naše "mláďata" se dokáží pěkně porvat!!! Těšíme se na další utkání, v sobotu 17.9.2011 jako předzápas našeho A - mužstva na nás čeká velice silným soupeřem, který přijede z Nového Strašecí. Doufám, že nás, ale hlavně naše malá lvíčata, přijdete podpořit v hojném počtu!!!! Utkání se hraje v sobotu od 14:30 na hřišti ve Zlonicích

• Slavoj Zvoleněves - SK Zlonice 0:2

V druhém kole jsme zajížděli do Zvoleněvse.Soupeř byl velmi mladý a ukázal ,že letos bude hrát dobrý fotbal a i v tabulce bude nahoře.Do sestavy se vrátili uzdravený Jakub Švarc a pracovně vytížený Zdeněk Veselý.První poločas z naší strany nebyl podle našich představ,kazili jsme hodně přihrávek a zahazovali i vypracováné šance.Po změně stran se hra trochu zlepšila a podařilo se nám otevřít skóre zápasu Martinem Špetou,který obešel 3 hráče domácích a vsítil branku 0:1.Domácí jsme nepustili do žádné vážnější šance za celé utkání a sami jsme střídajícím Michalem Demetrem,který vybojoval balon a dotahnul akci do brankové podoby určili konečný výsledek 0:2.
        . Sestava

Publikováno 04.09.2011

• 2.kolo

• SK Vrbičany - SK Zlonice 0:6

V prvním kole měl náš tým volno, a tak nás čekal první zápas v nové sezóně s týmem Vrbičan s kterým máme špatnou bilanci na jeho hřišti.K zápasu bylo připraveno 15 hráčů což je nevýdaný jev a to i v den souběhu s našim A -týmem.Do utkání jsme vstoupili aktivně podporováni dirigentem naší hry Zdeňkem Růžičkou,který řidil naší ofenzivní hru, na kterou domácí dnes nenašli odpověď a v poločase šli do kabin za stavu 0:6 pro naše mužstvo.V druhém poločase hra už opadla domácí rezignovali a utkání se dohrávalo s minimem šancí na obou stranách.

Memoriál Františka Havla - II. ročník turnaje starších přípravek

Sportovní klub SK Zlonice uspořádal na svém hřišti, na počest zemřelého dlouholetého funkcionáře a zejména v posledních letech hlavně trenéra toho nejmladšího fotbalového „potěru“, pana Františka Havla, v sobotu dne 27.8.2011 již II. ročník turnaje starších přípravek – Memoriál Františka Havla. Slavnostnímu výkopu předcházelo v 10,00 hod. zahájení a přivítání - zejména rodinných příslušníků Františka Havla, sponzorů a zástupců městyse Zlonice. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva – Slovan Velvary, Sokol Hrdlív, Zlonice „A“ a Zlonice „B“. K prvnímu zápasu nastoupila mužstva SK Zlonice „A“ a Sokol Hrdlív. Domácí vyhráli 3:2. Druhý zápas odehrála mužstva SK Zlonice „B“ se Slovanem Velvary. Zde byli úspěšnější hosté a zvítězili poměrem 1:6. Hrálo se systémem každý s každým a vždy 2x15 minut. Třetí zápas v pořadí sehrála mužstva Slovanu Velvary a Sokola Hrdlív (vítězem Slovan Velvary), následoval vzájemný zápas zlonického „A“ a „B“. Nejnapínavějším zápasem celého turnaje, od začátku do posledního hvizdu píšťalky rozhodčího, byl poté zápas SK Zlonice „A“ a Slovanu Velvary. Po nerozhodném výsledku 1:1 následovaly až penalty, které se domácímu mužstvu moc nevydařily a tak zakusily hořkost porážky. Zápas byl vlastně bojem o první místo. Posledním zápasem celého turnaje a zároveň rozhodováním o 3. a 4. Místě, bylo utkání SK Zlonice „B“ a Sokol Hrdlív. I v tomto případě byly hosté úspěšnější. Počasí se vydařilo, gólů padalo požehnaně a všichni si krásnou atmosféru turnaje užívali. Ač se jednalo o soupeření těch nejmenších budoucích fotbalistů, fotbal hráli všichni srdíčkem a s maximálním nasazením. A věřte, že se bylo na co dívat. František Havel by měl ze svých malých svěřenců velkou radost. Byl to právě on, kdo je naučil fotbal milovat, kdo jim vštěpoval bojovnost a fotbalového ducha. To on vedl jejich první fotbalové krůčky, s ním zakusili svá první vítězství, ale i porážky. František Havel byl trénerem s velkým „T“ a děti ho milovaly. Nikdy na něj nezapomenou. Než se na hřiště snesly první kapky deště, krátce před 15,00 hod. byly předány poháry, diplomy a ceny za 1. – 4. místo a též i pro nejlepšího hráče z každého mužstva. Poté byl turnaj ukončen. Sportovní klub SK Zlonice by i nadále v této zavedené tradici Memoriálů Františka Havla chtěl pokračovat a tak nejlepším možným způsobem i v dalších letech uctívat jeho památku. Poděkování ještě patří i celé rodině pana Františka Havla za jejich vstřícnost a sponzorský dar.

• SK Zlonice - Sokol Blevice 3:2

Před nadcházející sezonou jsme se opět velmi kvalitně posílili přišel zpět ze Slaného velký talent Tomáš Vimr a dozadných řad jsme získali zkušeného hráče Honzu Šváchu.Cíl pro tuto sezonu je jasný pokusit se už konečně postoupit,kvalita na to je ,tak doufejme že i to štěstíčko nám půjde naproti a zvládneme těžké zápasy s týmy,které mají stejné postupové ambice jako my.První podzimní mistrovské utkání k nám zavítal soupeř z Blevic ,který ještě minulý rok hrál 4.třídu.Do utkání jsem šli s jasným cílem vyhrát.Už od samého začátku bylo vidět kdo je pánem na hřišti,hosté hráli hodně staženě. Z individuální akce Martina Špety otevítáme skóre zápasu 1:0. Po chvilce z krásně kopnuté standartní situace Mírou Doušou jsme šli do vedení 2:0.Hosté před poločasem snižují z krásné střely ,která se odrazila od našeho hráče na 2:1. V druhém poločase opět navyšujeme skóre Martinem Špetou, který se dostal k odražené střele a krásně zavěsil 3:1.Hosté v závěru utkání z jasného ofsajdu upravili na konečných 3:2. Našim dnešním největším soupeřem byla koncovka,to co jsme dnes dokázali nedat, by nás v budoucnu mohlo mrzet.Myslím že i nového trenéra Tomáše Smetanu to moc nepotěšilo to co jsme neproměnili.
        . Sestava

1.Mistrovské utkání 27.8.2011 od 17h na domácím hřišti přivítáme celek SK Blevice.
    Příjďte Nás povzbudit

Turnaj v Ročově

• 26.ročník Memoriálu Jos.Hlaváčka nám připravil tvrdé podmínky,už od samého rána se z oblohy snášely provazy deště a hrací plocha se začala proměňovat v bahení lázně.Hrálo se 2x 20 min.Do turnaje jsme vstupovali po prvních tréninkových dávkách vedené Tomášem Smetanou.Začala nám tak první herní příprava.Trenér Smetana byl s průběhem turnaje a z jeho herní části poměrně spokojen a i překvapen ač né v kompletní sestavě jsme předvedli kvalitní výkony.V celém turnaji jsme inkasovali 1 branku a to ve finále.Do finále jsme se probojovali bez ztráty kytičky.Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen náš Tomáš Vimr a i obdrželi jsme cenu fair-play.