A týmSobota 05.11.2011 14:00 hod.SK KnovízSK Zlonice
    B týmSobota 05.11.2011 14:00 hod.SK Slatina SK Zlonice B
    Starší žáciNeděle 06.11.2011 10:15 hod.SK OlovniceSK Zlonice
    Starší přípravkaPondělí 31.10.2011 17:00 hod.SK TuchloviceSK Zlonice
    Publikováno 31.10.2011

• 10.kolo
      Sobota 29.10.2011

• SK Zlonice - Slovan Velvary B 1:3

O první domácí prohru se postaral náš hráč Pavel Havrda, který hostuje ve Velvarech. Pavel se šel rozehrát do rezervního celku po dlouhém zranění, bohužel nás nešetřil a 2 brankami nám značně zkomplikoval dotáhnout se na vedoucí Jedomělice,které stále neztratili ani bod!!!. Do zápasu jsme vstoupili přitom velmi dobře a v 2.minutě po rohovém kopu Jakubem Švarcem šli do vedení 1:0.Tato branka nás asi trochu ukolebala, a každý očekával ,že soupeře přehrajeme a ukořistíme 3 body.Realita byla však jiná, hosté z Velvar ukázali ,že bojovností a kvalitou hráčů se nám vyrovnali.V 24.minutě ,po zbytečném zákroku našeho brankáře se pískala penalta Havrda proměnuje 1:1. V 36.minutě je obrat v utkání prohráváme 1:2, kdy na hranici ofsajdu proměnuje Havrda svůj úník. V druhém poločase Velvary velmi dobře pokrývali naše klíčové hráče a nám se nedařilo prolomit jejich velmi pevnou obranu.V samém závěru se k nám ještě přidala i smůla, kdy v 88.minutě si smolně vstřelujeme vlastní branku a určujeme konečný výsledek 1:3 pro hosty z Velvar.
        .
      • Sestava

• 10.kolo
      Neděle 30.10.2011

• SK Zlonice - SK Pchery B 10:2

Smečno je zapomenuté.Odnesli to dnes neškodné Pchery a na cestu domů si odvezli 10 branek.Dnes jsme měli produktivitu 100% do čeho jsme kopli to tam padlo, obzvláště 2 krásné branky v podání Jakuba Švarce byly výstavní.Diváci si dnes přišli na své, padlo hodně branek a i si myslím s předvedenou hrou museli být spokojení.

• SK Olovince - SK Zlonice 0:4

Otevření domácí hráze až po 30.minutách.Do té doby jsme zahazovali šance jak na běžícím páse.Skóre otevřel Martin Špeta a určil i tak poločasový stav 0:1. Na začátku druhého poločasu jsme šli už do vedení 0:2 , kdy skóroval Michal Demeter, na 0:3 zvyšoval opět Michal Demeter. Domácím dnes nebyly pro naší branku hájící Tomášem Kopeckým rovnocení soupeři a Tomáš ,tak nemusel ukazovat své kvality. Konečnou podobu výsledku 0:4 určil náš kanonýr Míra Douša.
        .
      • Sestava

• 9.kolo

• SK Smečno - SK Zlonice 7:0

Takový debakl!!! Kdo by to čekal, že si odvezeme takový příděl. Za odehraných 8 zápasů jsme obdrželi pouhých 10 branek.A dnes jsme dostali skoro stejný počet. Musíme popravdě uznat, že dnes domácí byly lepší a zaslouženě vyhráli. My jsme špatně do utkání vstoupili a nezachytili začátek utkání,kdy za 10.minut jsme prohrávali 3:0 a bylo po zápase.

• SK Zlonice - SK Žižice 4:2

Čekal nás zápas s nepříjemným soupeřem z Žižic. V začátku utkání jsme měli 2 vyložené šance,proti byl famozní brankář hostů. Hosté se poté začali osmělovat a ukazovat,že hrát fotbal umí. Z jedné individuální akce šli do vedení 0:1.Kdo čekal,že brzy výsledek otočíme,nevěřil svým očím po chybě v obraně prohráváme 0:2, což nám značně svazovalo nohy.V poločasové přestávce bylo v naší kabině řádně dusnu.V druhém poločase jsme se rapidně zlepšili a v 51.minutě snižujeme z nařízeného pokutového kopu Martin Špetou 1:2. Psala se 56.minuta a dá se říct i klíčový moment utkání, kdy po krásné přihrávce Míry Douši přes celé vápno vyrovnává Jirka Koukolíček 2:2. Od té doby jsme byli na hřišti páni.V 68.minutě obrací skóre obstřelením brankáře Míra Douša 3:2. A v 74.minutě dovršuje konečný výsledek 4:2 Míša Demeter.
        . Sestava

• 8.kolo
      Neděle 16.10.2011

• SK Zlonice B - SK Koleč 5:2

Šlagr kola boj o první místo v tabulce. Od samého začátku jsme dominovali na hřišti,hosty jsme k ničemu nepouštěli a sami jsme po krásných brankách vedli 4:0. Kdy se trefil hned 2x hrající v životní formě náš dirigent Zdenda Růžička a k němu se přidali Bohouš Štugel a Zdeněk Veselý. Do druhého poločasu jsme šli s nečekaným ale zaslouženým vedením.Hra z naši strany už nebyla v takovém tempu jako v první polovině. Hosté snižovali v 65.minutě po rohovém kopu na 4:1. V 73.minutě po rohovém kopu a přeskočením hostujícího brankáře Vojtou Kolmanem zvyšujeme na 5:1. V samém závěru si hosté ještě upravili skóre na 5:2 z odpískané penalty,kterou hostující hráč značně přifilmoval a sudí ji písknul.

• Sokol Klobuky - SK Zlonice 1:14

Rekord soutěže!!!! Bohužel v dnešním derby nedopadl domácí celek moc dobře a odnesl si pěkný příděl branek.Domácí dnes hráli opravdu špatně, odevzdaně a dopuštěli se chyb v obraně, které naše mužstvo řádně potrestalo.V utkání se blískl Zdeněk Veselý ač odehrál jen 45min,poté musel do práce nasázel 4 krásné branky.Další čtyřbrankový zabiják,byl Míra Douša, pro kterého to muselo být zvláštní nasázet svému týmu tolik branek.V poločase byl hrozivý stav 0:10.Druhý poločas se už ,dohrával jen z povinosti a náš celek nemusel moc bránit a vyzkoušel si,tak ofenzivní stránku,která byla znamenitá.V dalším utkání nás čekájí nebezpečné Žižice,které se minulou sezónu ,zachránili a letos předvádějí slušný fotbal,tak nás přijďte povzbudit a podívat se jak si naši chlapci povedou.
        . Sestava

• 7.kolo
      Neděle 09.10.2011

• SK Zichovec B - SK Zlonice B 1:3

Zasloužená výhra.Domácí Zichovec si dnes na nás nepříšel.Náš tým byl jasně lepší což přihlížející diváci na tribuně podotkli, že dnes jejich tým s takovou hrou a nasazením nemůžou hosty ze Zlonic porazit.Do vedení 0:1 nás dostal Michal Demeter.Na 0:2 přidal branku nestárnoucí a pořád jeden z nejlepších záložníků co ještě pobíhají v jeho letech na hřišti Zdeněk Růžička.Domácí stačili do poločasu z jednoho brejku proměnit šanci 1:2.To bylo z jejich strany vše.Na konečných 1:3 upravil střelec Lukáš Nagy.V příštím kole nás čeká souboj o čelo tabulky s vedoucí Kolčí,tak i nás přijďte povzbudit.

• SK Zlonice - SK Vinařice 14:0

Tak pro změnu, tady to byl nádherný koncert!!! Přihrávalo se, střílelo se, no prostě paráda. Nevím, kde se v našich lvíčatech bere tolik protikladných zápasů... Pravdou je, že mužstvo Vinařic přijelo s málo hráči a navíc to byl opravdu Vinařický potěr. Ale výhra je výhra. Jsem opravdu zvědavý, jaký výkon podají lvíčata v sobotu v Unhošti...

• SK Zlonice - Viktoria Černuc 7:0

Před utkáním s Černucí trenéři trochu zamíchali se sestavou a udělali pár změn.Do sestavy už mohli, počítat s novou uzdravenou posilou Davidem Kovalským.Právě již zmiňovaná posila otevřela skóre po krásné akci na jeden dotek a vedeme 1:0.Uběhlo pouhých pár minut a vedeme 2:0,kdy se přesně k tyči po křídelní akci Mírou Doušou trefuje Petr Němec.Na poločasový výsledek 3:0 upravuje střelou Zdeněk Veselý,který dnes dostal šanci v útoku.Hosté z Černuce za celý poločas vystřelili pouze 1 ránu, na našeho golmana Kopeckého.Do druhého poločasu jsme vlétli jako ,,uragán´´ , a za pouhých 10. minut jsme Černucké totalně rozložili hosté 3 brankami, kdy se trefuje na 4:0 opět Petr Němec, na 5:0 Míra Douša, 6:0 doklepává odražený balon Michal Demeter a na konečných 7:0 upravuje Bohouš Štugel.Asi nějak tak bychom měli hrát svá utkání je jasné že pokaždé nám nemusí zápas vyjít, ale je vidět ,že nám nesedí styl slabších soupeřu, kteří jen brání a my musíme tvořit.V příštím kole nás čeká derby s Klobuky na jejich hřišti,doufejme že potvrdíme roli favorita utkání.
        . Sestava

• 6.kolo
      Neděle 02.10.2011

• SK Zlonice B - Viktoria Černuc B 5:2

Utkání o průběžné 2.místo v tabulce.Hosté přijeli s mladým a perspektivním týmem.Ze začátku se hra přelévala ze strany na stranu.V první vážnější naší akci,hosté srážejí ve vápně Lukáše Nagyho a píská se penalta. Pavel Dragoun bohužel neproměnuje ale k odraženému balonu se dostává Pavel Hanzlík a vedeme 1:0. V 28. minutě po krásném zahraném rohovém kopu Filipem Šnajberkem proměnuje hlavou Bohouš Štugel a je tu vedení 2:0. V 36.minutě po krásné kolmici chvátá na hostující branku náš dirigent hry Zdeněk Růžička a krásnou střelou upravuje poločas na 3:0.V druhém poločase jsme bohužel trochu upustili z koncentrace a z nařízené penalty hosté snižují na 3:1.Po chvilce se opět hosté dočkali branky a snižují na 3:2.Náš 15.minutový výpadek nás mohl stát vedení.Naštěstí jsme se oklepali a připravili si další šance, jednu akci zakončoval Lukáš Nagy 4:1 a na konečných 5:2 upravuje hlavičkující Jakub Švarc.

• SK Hřebeč - SK Zlonice 11:0

Při utkání s Hřebčí na jejich půdě jsme doma zapomněli nasazení, hbitost a hlavně srdíčko.... Otřesný zápas začal velmi nadějnou tříminutovkou, kdy jsme soupeře drželi u jeho brány. A právě po třech minutách začal náš kolaps. Nemá cenu se nějak rozepisovat. Prohra 11:0 mluví za vše. Doufám, že nám v sobotu proti Vinařicím předvedou o dost jiný fotbal...