A týmSobota 04.06.2011 17:00 hod.SK ZloniceSK Olovnice
    B týmNeděle 05.06.2011 17:00 hod.SK Zlonice BSK Zichovec B
    DorostNeděle 05.06.2011 10:15 hod.SK ZloniceSlavoj Pozdeň
    PřípravkaNeděle 05.06.201114:30 hod.Slovan Kladno SK Zlonice
    Publikováno 03.06.2011

• 23.kolo
      Sobota 28.05.2011

• SK Zichovec A - SK Zlonice 2:1

K dnešnímu zápasu jsme zajížděli na Zichovec,s kterým jsme na podzim prohráli 1:2.Prohru jsme chtěli oplatit a přiblížit se 2. místu v tabulce.Bohužel jsme v 1 minutě lacino inkasovali branku,která nám svazovala nohy.Domácí,ač v poli nebyli fotbalovější, za to v obranné činosti a v celé jejich hře kladli na důraz v osobných soubojích.V 20 minutě jsme opět inkasovali 2:0,nebyli jsme důrazní v obraně a za to jsme zaplatili brankou.Do poločasu jsme měli velkou šanci,Jakubem Švarcem,který hlavou přestřelil domácí branku.V držení míče v prvním poločase jsme byly jasně lepší, ale na to se nehraje?V druhém poločase jsme,přežili dvě stoprocentí velké šance domácích.Udeřili jsme po hezké akci Mírou Doušou 2:1.Když jsme se nadechovali k vyrovnámí, tak nás uplně nesmyslně oslabil po 2.žluté kartě Jakub Švarc a bylo už po nadějích
        . Sestava

• 25.kolo
      Sobota 28.06.2011

• SK Koleč - SK Zlonice B 3:1

V deseti hráčích jsme se byli jako lvi.Poločasový výsledek bychom brali všemi deseti.Bohužel v zápase, nám moc rychle ubývala síla a příznivý výsledek jsme neudrželi.Škoda
        . Sestava

• 30.kolo
      Středa 01.06.2011

Předehrávka

• SK Zlonice B - Slovan Velvary B 1:8

Lídr tabulky nás smetl jako papír.V nejsilnější sestavě co mohl Franta Šnajberk postavit,jsme na hosty neměli.A to můžeme děkovat Martinu Koukolíčkovi,který dnes chytal jako bůh.Pár tréninků a mohl by z něj být dobrý brankář.
        Sestava

• 19.kolo
      Neděle 29.05.2011

Dorost

• Baník Libušín - SK Zlonice 3:1

Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním jasně lepší domácí,po přestávce jsme předvedli důrazný nátlakový fotbal a snížili,bohužel rozhodčí byl tentokrát proti a po vyloučení našeho hráče( 2x žlutá o.k.)"prehlédl"obouruční stažení našeho útočníka v brejku.I tak se soupeř strachoval o body až do konce......................................CV.

• SK Zlonice A - Sokol Klobuky 9:0

Na derby s Klobuky se těšil každý divák jak dnešní duel dopadne. Hosté bohužel mají v posledních kolech problémy se setavou a s absencí svých klíčových hráčů, a tak dorazili jen s jedním střídajícím hráčem a to s dorostencem.Hosté hned v úvodu nám pořádně zatopili a byli nebezpeční.Do vedení jsme šli Jakubem Švarcem,který si naběhnul na krásný pas dnešního nahrávače zápasu Petra Němce a vedeme 1:0. Potom nám hodně zatrnulo,když hned 2x zazvonili míč na tyče našeho brankáře Kopeckého.To bylo od Klobuky za celý zápas vše.Poločasové vedení 3:0 nám ještě zařídili, z rohového kopu Petra Němce, který proměnil Zdenda Silný a posléze i Martin Špeta.Druhý poločas už byl v režii našich borců,škoda jen že nepadla historická desátá branka v síti hostujících Klobuk.Příští zápas zajíždíme na Zichovec,kde doufáme, že potvrdíme zápasovou pohodu a uhrajeme krásný výsledek.
        . Sestava

• 24.kolo
      Neděle 22.05.2011

• SK Zlonice B - SK Pchery B 5:0

Další domácí výhra.Dnes mužstvo předvedlo divákům,krásnou podívanou,zápas se musel líbit.Padly krásné branky,škoda jen že počasí(bouřka) nám nedovolila odehrát celé utkání.Bezpečnost hráčů a diváků je na předním místě o tom není diskuse.

• SK Zákolany - SK Zlonice B 4:5

Opět vítězně,ale tentokrát jsme museli tvrdě vydřít vítězství v samém závěru ,když jsme vedli po celé utkání 2:5.Domácí ač bez vyloučeného hráče,hráli lépe než v plném počtu.Do vedení jsme šli hned v začátku zápasu brankou kanonýra Zdeňka Veselého,který dnes zaznamenal 3 branky.Domácí nestačili naší kombinaci,kterou opět řídil Karel Nagy.Až v samém závěru nás domácí trochu mačkali,jinak jsme měli územní převahu a míč častěji na svých kopačkách .Je vidět,když nám hráči z ačka jdou vypomoc hned si kluci věří, a je to vidět i na hře celého mužstva, s jakou lehkostí hraje.

• Viktorie Černuc A - SK Zlonice A 2:2

V Černuci se nám,pokaždé moc špatně hrálo,neseděla nám tvrdá hra domácího celku,zakončená zákeřnýmy fauly.V úvodu utkání jsme měli častěji míč na svých kopačkách a ohrožovali vynikajícího domácího brankáře,který naše střely kryl.Do vedení jsme šli po 30minutách,krásným naběhnutím Jakuba Švarce za obranu a vyslaním milimetrového pasu Martina Špety 0:1. Po rozehrání domácího celku.Zacentrovali do našeho vápna, kde si pro míč šel náš brankář Kopecký, kterému vyklouznul míč a smolně zapadnul za jeho záda 1:1.Potom měl velkou šanci Martin Špeta,kterého vychytal domácí brankář.Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivně a vyprácovávali si řadu šancí,bez golového zakončení.V 63 min zahráváme standartní situaci ,kterou krásně zakončuje Petr Němec 1:2.Po vstřelené brance jsme mohli ještě znovu navýšit skóre,Martinem Špetou,šanci měl i Jakub Švarc jeho střela však olýzla jen tyčku domácí branky.A jak se řiká pravidlo, nedáš dostaneš po jedné akci u konce zápasu se šikovně obtočil domácí hráč a umístěnou střelou k tyčce vyrovnává 2:2.Byli jsme potrestání za řadu neproměněných šancí,ale i to k fotbalu patří.Musíme to hodit za hlavu a připravit se na derby o 3.místo s Klubuky.
        . Sestava

Publikováno 16.05.2011

• 23.kolo
      Sobota 14.05.2011

• Viktorie Černuc B - SK Zlonice B 1:3

Konečně 3 body z hřiště soupeře.Do zápasu s domácími jsme se posílili o snajpra Švarce,který nezůstal svojí pověsti nic dlužen a 2 branky zatížil domácí konto.Dnes kluci ukázali ,že když neprohráváme a vedeme ,tak dokážeme hrát krasný fotbal.Poděkování si zaslouží všichni hráči na hřišti včetně motoru zálohy Martina Kouly,který hrál velmi dobře a i Tomáš Havrda,který si vlezl do branky a předváděl hezké zákroky.
        . Sestava

• 17.kolo

Dorost

• Baník Stochov - SK Zlonice 5:0

Zápas žáků určil počet hráčů dorostu,což si neuvědomil soupeř.Zranění Švarce,Samka absence Kosa a Gorola nám berou naději porazit i takhle slabé soupeře,kde jsme si v druhé půli vytvořili 4 tutovky ,bohužel neproměněním se mužstvo dostává do útlumu......................................... CV.

• SK Tuřany A - SK Zlonice A 1:3

Za krásného slunečného dne,jsme vyjížděli na horkou půdu do Tuřan.Domácí měli na jaře velmi dobrou formu,tak jsme zde nečekali žádne lehké utkání.V úvodu utkání jsme byly aktivnější, nastřelili jsme tyčku a měli i pěkné akce,které nám lapil domácí brankář.Ke konci poločasu z rohu, domácí otevřeli skóre 1:0.V poločasové přestávce trenér Pavel Hrůnek nabádal hráče,že musí být trpělivý a dál hrát svojí hru jako v prvním poločase,že to příjde a branku vstřelíme.Vyrovnání se podařilo po 60 minutách Martinu Špetovi,který krásnou střelou srovnal na 1:1.Po vstřelené brance jsme začali soupeře mačkat a dá se říct,že hra byla jen u jeho branky.Vedení v zápase zajistil po uvolnění po lajně,Jakub Švarc a my vedeme 2:1.Potřebný klid a dotažení ke 3 bodům,zajistil opět dobře hrající Martin Špeta,kdy dostal na velkém vápně dost prostoru a pěkným bodílkem zavěsil na konečných 3:1.Dnes zaslouží pochvalu celé mužstvo,za dobře odvedenou práci na hřišti.
        . Sestava

• 22.kolo
      Neděle 08.05.2011

• SK Tuřany B - SK Zlonice 7:0

15 minut jsme byly lepším mužstvem ,ale když nedáme vyložené šance z malého vápna.A poté snadno obdržíme 2 laciné branky,které mužstvo položí.Začne se vkrádat beznaděj a kupíme chyby za chybami.To se pak těžko s výsledkem něco dělá.Skóre vypadá,že soupeř byl jasně lepší a válcoval nás realita byla jiná,byl to vyrovnáný zápas.Jen my pokud soupeř vede o 2 a více branek ,tak si nevěříme a psychycky jsme hned u dna.
        . Sestava

• 16.kolo

Dorost
      • SK Velká Dobrá - SK Zlonice 13:1

Poločasový stav 4:1 ještě nebyl,takový fičák.Co na naše mládence přichystali domácí a zasypali je na cestu 9:0 brankami.Je vidět,že mládeži obzvlášť těm,skoro dospělím se nedaří .