A týmSobota 07.05.2011 17:00 hod.SK Tuřany ASK Zlonice
    B týmNeděle 08.05.2011 17:00 hod.SK Tuřany BSK Zlonice B
    DorostNeděle 08.05.2011 10:15 hod.SK Velká DobráSK Zlonice
    ŽáciSobota 07.05.2011 10:15 hod.SK Tuchlovice SK Zlonice
    PřípravkaPátek 06.05.201117:00 hod.SK Brandýsek SK Zlonice
    Publikováno 02.05.2011

• 19.kolo
      Sobota 30.04.2011

• SK Zlonice - Sokol Vraný B 3:0

Toto derby mělo dva různé poločasy?I když výsledek ukazuje na jasnou zaležitost ,tak realita byla uplně jiná.Kdyby jsme po prvním poločase vedli 5:0 nikdo by nic nenamítal.A zase kdyby někdo řekl, že jsme v druhém poločase mohli prohrávat 0:5, tak mu musíme dát za pravdu.Hostům dnes nepřálo štěstí vstřelit branku a nás , podržel dnes skvělý Tomáš Kopecký,ale i to k fotbalu patří.
        . Sestava

• 21.kolo
      Neděle 01.05.2011

• SK Zlonice B - SK Uhy 6:0

Tak konečně jsme se dočkali vítěztví po 3 porážkách v řadě.Porazili jsme druhý tým tabulky Uhy. Na překvapivém vítezství měl zasluhu celý tým,který podal velmi kvalitní výkon.Poděkování stojí i Karlu Nagymu,který se chopil režiserské taktovky ve středu hřiště a dirugoval naší hru.Mužstvo pookřálo a i střlecky se prosadil náš kanonýr Zdenda Veselý 4 kousky mu tam padly.
        . Sestava

• 15.kolo

Dorost
      • SK Zlonice - SK Lhota 0:4

Nestraný divák by kroutil hlavou nad neschopností zlonických vstřelit branku.V první půli 3 v druhé 5 stoprocentních brankových šancí je výčtem Samkových příležitostí.Soupeř vyjma penalty využil každou příležitost (vždy po hrubých chybách),taková je bohužel potence střelců.V dobrém světle se ale ukázali bratři Vokurkové,Dzurko a brankář Urban.

• Slavoj Zvoleněves - SK Zlonice 2:3

Do Zvoleněvse jsme zajížděli bez 4 stabilných hráčů,který z různých důvodů nemohli,mužstvo posílit a byl zde i souběh s B - mužstvem.Do týmu byl povolán Tomáš Smetana a Zdeněk Růžičká,který ukončil působení jako trenér A - mužstva a dál se věnuje žáčkům.Za jeho práci,kterou odváděl u A - mužstva mu mockrát děkujem a přejeme mu hodně štěstí u žáčků a hodně uspěchů jako u dospělých. Tým dostal na starost Pavel Hrůnek,pro kterého to byla premiéra na lavičce.Své role se hned chopil a mužstvo hnal od samého začátku.V prvním poločase bylo na hřišti vidět jen jedno mužstvo a to naše.Domácí jsme jasně přehrávali a i připravovali si řadu šancí.Poločasové vedení 2:0 nám zařídil dnes výtečný Martin Špeta,kterého bylo dnes plné hriště.V druhé půli jsme soupeře dál mačkali,bohužel bez brankového navýšení.Jak čas plynul, tak nám pomalu docházeli síly a domácí nás ke konci druhé půle trochu zmáčkli a podařilo se jim přiblížit ve skóre na 2:3.Zasloužené 3 body jsme udrželi.
        Sestava

• 19.kolo

• SK Vrbičany - SK Zlonice B 5:0

V 10 hráčích a opět bez zraněného brankáře Šlehobra,to na lepší výsledek nebylo.Mužstvu citelně chybí brankář, a i podpora dorostenců,kteří nejeví zájem se zapracovat do mužstva.Bez jejich podpory a podpory A mužstva bude mít rezervní celek potíže v sestavování hráčů na zápas!!!
        . Sestava

• 14.kolo
      Neděle 24.04.2011

Dorost
      • Sokol Vraný - SK Zlonice 13:0

Podrobnosti o zápase nemám, ale výsledek napovídá, kdo byl pánem na hřišti.S lídrem tabulky jsme nezvladli a odnesli si největší výprask v tomto ročníku!!

• SK Zlonice - SK Otvovice 2:2

Utkání s lídrem soutěže,který jako jediný ještě neokusil hořkost porážky,to byl náš dnešní soupeř.Do první půle jsme šli s cílem soupeři nedat pokud možno více prostoru ve středu hřiště ,kde mají výtečného Denka,který po většinu zápasů tvoří hru soupeři.Taktika se ukázala jako dobré řešení ,které by mohlo mužstvo praktikovat na silnejší soupeře.Šancí v prvním poločas bylo málo.Hosté měli jednu šanci a my také.Do druhého poločasu jsme už přeskupili postavení a začali soupeři připravovat nebezpečné chvilky ,kterým odolával.Po jedné takové akci se středem hřiště probil Míra Douša,vystřelil na hostujícího brankáře,který střelu podcenil a my vedeme 1:0.Neuběhla ani minuta a hosté srovnali přetaženým centrem do protipohybu brankáře Kopeckého,který neměl na střelu nárok.Po vyrovnávající brance se pak hrál opatrný fotbal s minimem šancí na obou stranách. V 65 minutě hosté udeřili Denkem ,který sklep balon útočníkovi a ten přeloboval našeho brankáře 1:2.Po brance se hosté zalezli a dobře bránili.Blížil se konec utkání a diváci stále čekali jestli se nám podaří vyrovnat.Po krasné akci vedené Martinem Špetou, který našem na vápně Jakuba Švarce,ten si přistrčil balon a levačkou ho uklidil k tyčce hostujícího brankáře.Skóre 2:2 v závěru utkání bylo spravedlivé.
        Sestava

• 18.kolo
      Neděle 17.04.2011

• SK Zlonice - SK Otvovice B 2:7

V úvodu utkání jsme soupeře přehrávali a i šance jsme si vypracovali, jen to zakončení nám podlamovalo nohy.První poločas jasně byli lepší a šli jsme i do vedení uzdraveným Zdeňkem Veselým.Hosté vyrovnali ještě do první půle.Do druhého poločasu jsme už nepochopitelně polevili a soupeř šel do vedení. Poslední vyrovnání zařídil zkušený Zdeněk Růžička a to bylo z naší strany vše.Poté hosté přidali a byly pánem druhé půlky a nasázeli nám 6 branek.
        . Sestava

• 13.kolo

Dorost
      • SK Zlonice - SK Otvovice 1:1

Opět jsme tvořili hru,ale oproti prvnímu zápasu jsme se prosadili a zaslouženě vedli,velmi dobře zachytal Vojta a nebýt chyby obrany byly 3 body doma.Soupeře jsme drželi na uzdě a vypracovali si slušné šance,ale nedokázali jsme je dotáhnout do konce. CV

• Slavoj Pozdeň - SK Zlonice 3:1

První jarní prohra. Pokud zapátráme v minulosti, tak už jsme zde v Pozdni dobrých 6 let nevyhráli.Co naplat když jsme více drželi balón ,než domácí bohužel v koncovce a v obrané částí celého mužstva jsme totálně vyhořeli.Příští kolo přivítáme na svém hřišti dosud neporažený tým z Otvovic.
        Sestava

• 17.kolo

• SK Blevice - SK Zlonice B 8:1

Bez zraněného brankáře Šlehobra to nešlo,na jeho místo šel trenér Franta Šnajberk,bohužel snaha nestačila,i když zneškodnil domácím penaltu, a 6x zazvonili domácí o brankovou konstrukci výprask to byl velký.
        . Sestava

• 12.kolo
      Neděle 11.04.2011

Dorost
      • SK Hřebeč - SK Zlonice 2:0

První jarní zápas se nepovedl výsledkově,počtem hráčů byl dobrý a herně jsme byli lepší ,ale nevyužili jsme žádnou nabídnutou šanci.Soupeř naopak využil dvě standartky a po odchodu Švarce jsme neměli takový tah na branku.Za předvedenou hru bychom si bod zasloužili..............................CV.

• SK Zlonice - SK Neuměřice 5:0

První domácí vystoupení našeho Ačka, k nám přivítalo soupeře z Neuměřic.Hned od začatku utkání bylo vidět,že soupeř přijel hrát zatažený a čekal jen na naše chyby,které by případně trestal.Skóre utkání otevřel v 5 minutě krásnou střelou Petr Němec.Vedoucí branka nás uklidnila a předváděli jsme pěkné akce.V 23min se krásně po křídle uvolnil Martin Špeta a namazal proti noze svátečnímu střelci Jirku Koukolíčkovi ,který střelou ala ,,Rosický ´´ krásně zavěsil.To Neuměřice položilo a už nepodnikali žádné brejky a jen se bránily.V 38 minutě opět po křídle se uvolnil Lukáš Košták ,který hledal naběhnutého Míru Doušu křižnou střelou,kterou si hosté srazili do branky.Poločas 3:0. V druhé půly jsme opět diktovali tempo hry,už to nebylo tak efektivní jako první poločas,soupeř hrál odevzdaně.Psala se 54 minuta zahrávali jsme rohový kop,na který si naskočil Míra Douša a bylo to 4:0.O 10 minut později se dostal do brejku Míra Douša a uzavřel konečný výsledek 5:0.
        Sestava

• 16.kolo
      Neděle 03.04.2011

• SK Zlonice B - Slavoj Pozdeň B 2:2

Zlepšený výkon ke třem bodům ještě nevedl.Trenér Franta Šnajberk trochu upravil sestavu a postavil srdcaře a dřiče Zlonic Tomáše Smetanu hned vedle Tomáš Havrdy a Lukáše Nagyho do útoku .Tah se mu vyplatil Tomáš dřel a za jeho úsilí se trenéru odvděčil vedoucí brankou,která také určila ráz prvního poločasu,kdy jsme byl lepším týmem a neproměnili řadu šancí.Do druhé půle jsme šli opět aktivně jako v první.Do šancí se řítil Lukáš Samek,bohužel nevyzrál na hostujícího bránkáře ,který bravůrně jeho pokusy vyčapal.Jak zní pravidlo nedáš,dostaneš.Hosté jednou v zápase zacentrovali a bylo vyrovnáno ,kdy načapali Šlehobra,který na snášející se balón do branky nedosáhnul,bylo vyrovnáno 1:1. Kluci dál se snažili vývoj utkání strhnout na svojí stranu a po krásném nadýchaném centru se hlavou trefil Dryák.Vedeme 2:1. Do konce utkání chybělo pár minut,hosté opět rozjeli akci vystřelili na našeho brankáře ,ten střelu neudržel a dobíhající útočník určil dělbu bodu 2:2.

• SK Žižice - SK Zlonice 2:5

První jarní zápas nás zavedl na půdu ohroženým sestupem týmu Žižic.Hned na začátku jsme museli lovit míč v sítí po zahrané standartní situaci, a střele která překvapila brankáře Kopeckého a zaplavala do naší branky.Nás tato branka zaskočila a trvalo dobrých 10minut než jsme začali soupeře postupem přehrávat a vypracovávat si šance.První branku jara a vyrovnávající zařídil šutér Švarc,který se uvolnil po křídle a nedal domácímu brankáři šanci.Po vstřelené brance jsme se uklidnili a začali soupeře mačkat.Do vedení nás dostal po chybě domácího brankáře,který neudržel míč po rohovém kopu,Martin Špeta.Tentýž hráč po 5 minutách se nadechnul k sólu přes půl hřiště a krásně zakončil 1:3.Na 1:4 zvýšil opět Jakub Švarc to bylo do první půle vše.V druhém poločase se ze stejného místa trefil Karel Nagy, jako kopal domácí borec a skóroval na 1:4.Kdyby jsme ještě dokázali lépe zamířit mohlo to být na branky ještě bohatší.Domácí ještě jednou po druhé chybě našeho golmana, kdy neodhadnul bálon zahrozili a jen kosmetici upravili výsledek 2:5.
        Sestava

• 16.kolo
      Neděle 27.03.2011

• SK Neuměřice B - SK Zlonice B 4:0

Po zimním spánku některých hráčů, kteří viděli bálon poprvé se nemohlo čekát,že zde můžem podat nějak oslnivý výkon.Kdybychom v začátku poločasu proměnili šance,tak by mohl třeba dopadnout výsledek jinak.Ale na kdyby se dnes nehraje snad příště.