Publikováno 31.03.2011
    Konec Jarní sezóny 2010/2011

Publikováno 27.06.2011

• Sokol Mšené Lázně - SK Zlonice 8:2

Do prvního zápasu jsme nevkročili dobře už v 2.minutě jsme prohrávali po špatném odkopnutí balónu.Psala se 4.minuta a skóre se opět změnilo z rohového kopu prohráváme 2:0.V 6. minutě předvedl nevýdanou podívanou pro všechny diváky Tomáš Vimr,na našem velkém vápně si vzal balón a ,,ala Messi´´ prokličkoval všechny hráče a snížil 2:1.Potom se hrál vyrovnáný fotbal.V 25.minutě opět Tomáš Vimr dobře napadal a vybojoval balón,který sám uklidil za záda domácího brankáře 2:2 poločasový výsledek.V druhém poločase se prosadil hned na začátku domácí útočník,který utekl trojici našich obránců a předložil balón neobsazenému druhému útočníkovi ,který zvýšil na 3:2.V 55.minutě se zranil po tvrdém zákroku náš brankář Tomáš Kopecký a do branky musel náš dnešní stoper Jakub Švarc.Zbytek utkání jsme hráli v 10 lidech.Soupeř měl více sil,protože si mohl v poločase dovolit vystřídat 8 hráčů.Myslím si kdybychom hráli v plném počtu a mohli vystřídat,tak bychom s domácími neprohráli.A nedostali takový brankový přiděl.
    Sestava

• SK Brozany B - SK Zlonice 1:4

Zápas o 3 místo. Do branky jsme museli povolat Martina Koukolíčka oporu B - mužstva. Než se Martin rozkoukal prohrávali jsme 1:0. Po 10.minutách vyrovnál na 1:1 Tomáš Vimr,který zahrával tresný kop a odražený balón vrátil do branky.Před koncem poločasu jsme se poprvé ujali vedení 1:2 ,kdy nám zařídil krásnou brankou Míra Douša.V druhém poločase jsme už soupeře jasně přehrávali a ukázali,že náš tým má kvalitu a sílu a dá se měřit s každým soupeřem,stačí jen chtít a makat v utkání.Na 1:3 zvyšoval Martin Špeta ,kdy krásně z úhlu obstřelil výborného brankáře Brozan.A opět Martin Špeta po milimetrovém pasu od Tomáše Vimra,prostřelil brankáře a určil konečné skóre 1:4.

• SK Jedomělice - SK Zlonice 2:2

Střelecké hody se nekonaly.Našim snajprům uschnul prach.Pozitivní věc ze zápasu byla ta, že se opět po dlouhém zranění vrátil na hřiště Michal Demeter.Přejeme mu ať se vrátí do stejné střelecké pohody jako před zraněním.
        . Sestava

• 27.kolo
      Neděle 12.06.2011

• SK Jedomělice B - SK Zlonice B 2:2

Zase ta koncovka! Kolikrát jsme šli sami na domácího brankáře a neproměnili.Škoda soupeř byl hratelný.Bod je pro nás ztrátou
        . Sestava

• 21.kolo

Dorost

• SK Tuchlovice - SK Zlonice 2:3

Srovnatelný trávník i soupeř.Začali jsme chybou,kterou soupeř využil a přes mírnou převahu jsme po zahrané ruce ve vápně Havlišem vyrovnali.Kučaba v brance nebyl zas takovou tragédií a soupeř zahodil co mohl,naopak z rohového kopu jsme vstřelili vedoucí branku Matourkem.V druhé půli soupeř přidal a ke konci srovnal na 2:2.Tentokrát jsme však za delší konec tahali my a zcela spravedlivě rozhodli druhou penaltou........................................CV.

• SK Zlonice - SK Olovnice 10:0

Naše A - mužstvo přepisuje Zlonickou historii,už je to dávno kdy jsme soupeři nadělily 10 branek.Kdo se dnes dostavil k utkání muselo mu srdíčko zaplesat co naši borci dnes s Olovnicí udělali na hřiští.Hrál se krásný kombinační fotbal a i krásné branky padaly.Kluci si dnes zaslouží velkou pochvalu za pěkný představení na hřišti.
        . Sestava

• 26.kolo
      Neděle 05.06.2011

• SK Zlonice B - SK Zichovec B 5:6

Kdo dnes odcházel domů o poločas za stavu 1:3 pro hosty,prohloupěl.V druhém poločase jsme v 10 minutách obrátili utkání a vedli jsme 5:3.Trochu jsme se namlsali vedením a zapoměli jsme,tak bránit.Soupeř nás trestal a z brejků otočil stav utkání.Krásné vedení jsme ztratili a prohráli 5:6.Škoda za těch deset minut z druhého poločasu, co jsme obratili vývoj utkání bod bychom si za to zasloužili.
        . Sestava

Publikováno 03.06.2011

• 20.kolo

Dorost

• SK Zlonice - Slavoj Pozděň 1:1

Šanci vyhrát jsme promarnili plnou náručí.Vyrovnaný zápas jsme přes možnosti strhnout výhru na svou stranu nevyužili.Vznikající Samek v brance zabránil soupeři vstřelit víc jak 1 branku. CV